دوره کتابسازی کودک و نوجوان

دوره کتابسازی کودک و نوجوان
تاریخ اولین جلسه : 01/06/1398
سانس ها : 16:00
مدرسین : 1 |
آدرس : اصفهان، اصفهان، خ بزرگمهر، خ هشت بهشت شرقی، خ لاهور، خ مفتح شرقی، دفتر راه نبوغ

معرفی دوره:

بر اساس تحقیقات بدست آمده یکی از راه های افزایش خلاقیت نویسندگی و کتاب نوشتن است ، همچنین هر کتاب نتیجه تفکرات ماست و کتاب اجازه می‌دهد ما با افراد دیگر جامعه ارتباط بگیریم و بزرگترین ویژگی آن این است که اگر کتابی خوب نگارش کنیم می‌توانیم تا ابد زنده بمانیم. چرا که تفکرات ما همواره در حال خوانده شدن و ترویج داده شدن است. مانند کتاب‌های مشاهیر موجود.

جالب ابنجاست

به نقل قول مدرس این دوره سید سعید طباطبایی :

وقتی می‌گفتند شخصی کتاب نوشته است باورم نمی‌شد روزی برسد که کتاب نوشتن برایم یکی از تفریحاتم باشد و بتوانم در مدت زمان ۱ سال و نیم ۵۹ عنوان کتاب (۵۰ کتاب ابداعی در زمینه بازی فکری و ۹ کتاب آموزشی) بنویسم. در نتیجه بعد از همه موارد گفته شده به یک نتیجه رسیدم و آن این بود که هر کاری می‌تواند ساده باشد، اگر بدانیم چطور باید آن را انجام دهیم و به نتیجه برسانیم. در واقع اگر بدانیم می‌توانیم.

پس برای اینکه:

به خود و فرزندان خود اعتماد کنیم

 باور داشته باشیم که میتوانیم و میتوانند

 بتوانیم با  خودمان و کودکانمان و جامعه ارتباط غنی ایجاد کنیم

 از دغدغه های فرزندان خود آگاه باشیم

 فرزندی توانمند پرورش دهیم

و آنهارا  تا ابد زنده نگه داریم...

به این دوره  اعتماد کنید.

با غرور این دوره شامل گارانتی 200% میباشد و این تضمین را میدهد که فرزندان شما توانمند تر از قبل در محیط خانه و جامعه حضور پیدا خواهند کرد.

 

 

با تشکر ،گروه آموزشی راه نبوغ

جلسات دوره:

خلاصه جلسات این دوره به شرح زیر است

  متخصص باشید / شوید
  ابزارهای نگارش کتاب
  استعدادسنجی فردی
  روش‌های انتخاب موضوع
  عنوان‌سازی خلاق
  روش‌های جمع آوری اطلاعات
  انواع کتاب
  انواع روش‌های نگارش کتاب
  کتاب نویسی بدون تایپ
  نگارش ۱۰۰ صفحه‌ای کتاب در ۲۰ روز
  جستجوی کتاب
  مخاطب شناسی
  مراحل اخذ مجوز
  نحوه کار با نرم افزارهای مورد نیاز
  ویراستاری هوشمند با نرم افزارهای هوشمند

مخاطبین دوره:

این دوره برای چه کسانی توصیه میشود؟

  علاقه مندان کتاب و کتابخوانی
  کسانی که می‌خواهند تا ابد زنده بمانند
  کسانی که می‌خواهند فرزندانشان توانمندتر باشند و توانمندی‌هایشان را بروز دهند
  کسانی که می‌خواهند در مسیر جدیدی قرار بگیرند

این دوره برای چه کسانی توصیه نمیشود؟

  کسانی که فکر می‌کنند آموزش هزینه است
  کسانی که فکر می‌کنند نمی‌شود
  کسانی که به خودشان باور ندارند
  کسانی که همیشه برای نشدن‌ها و نتوانستن‌ها بهانه ‌می‌آورند

مدرسین دوره:

Bonobo

سیدسعید طباطبایی

مدیر و موسس گروه آموزشی راه نبوغ مدیر و موسس برند فکرونه (یک میان وعده فکری) بنیانگذار آموزش اختراعات در ایران نویسنده بیش از ۲۵ عنوان کتاب مبتکر بیش از ۱۸ بازی فکری پژوهشگر برتر سال ۹۶ مبتکر روش نوین آموزش نوآوری و ایده‌پردازی در دنیا مورد تایید وزارت علوم و آموزش و پرورش کارشناس صدا و سیما مشاور ریاست سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری شهرکرد و ...

سوالات متداول:

ما به اثربخشی این دوره ۱۰۰% معتقد هستیم و برای این که شما نیز مطمئن باشید: جلسه اول سوالاتی مطرح خواهد شد و پاسخ‌های شما به آن‌ها نیز ثبت و بایگانی می‌شود. در جلسه آخر نیز دستاوردهای فرد به فردتان بررسی می‌شود. آنگاه اگر فقط احساس کردید این دوره برای شما موثر نبود، ما مبلغ ثبت نامی شما را تقدیم حضورتان خواهیم کرد! ضمناً‌‌ هیچ سوالی هم از شما نخواهیم پرسید!
هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیاردها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از چنین برنامه‌ها و نشست‌های پرباری ندارند و به زندگی روزمره خود می‌پردازن. اما معدود افرادی هستند که برای موفیقت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که برایان ترسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آنها به عنوان افراد موفق نام می‌برد. هر فردی در کشور ما با شرایط فعلی در کمترین حالت، ۲۰۰ هزارتومان در ماه هزینه خورد و خوراک خود می‌کند، حال سوال اینجاست که چقدر برای مهارت‌ها، دانش و توانمندی‌های خود هزینه می‌کند؟؟ کلینیک راه نبوغ فرصت بزرگیست برای یک سرمایه گذاری مطمئن که سالیان سال نتیجه آن را در سراسر زندگی شغلی،‌ اجتماعی و خانوادگی خود خواهید دید. در ضمن این سرمایه‌گذاری کاملا بدون ریسک است.
خیر. پس از ثبت نام شما و حتی با پرداخت مبلغ ثبت نام قطعی نخواهد شد و باید جلسه مصاحبه شرکت کرده و پس از آن ثبت نام قطعی شود. چرا که آموزش ما فقط شامل فرزندان شما نیست بلکه در این آموزش خود شما هم باید آموزش ببینید. چرا که اگر فرزند شما آموزش ببیند که خلاق باشد و در اجتماعی وارد شود که هنوز خلاقیت‌ها سرکوب می‌شوند، در بلند مدت نتیجه دریافت نخواهد کرد و هدف اصلی ما تاثیرگذاری آموزش در بلند مدت است و نه کوتاه مدت. در واقع اختراع بهانه است.
اکثر والدین برای فرزندان خود دغدغه دارند، البته باید توجه داشت که دغدغه های زیر همیشه وجود داشته و دارد.مسئله مهم این است که باید ببینیم ارزش آینده فرزندمان چقدر است و ما چقدر حاضریم برای آن برنامه ریزی کنیم؟ وقتش را ندارم؛ ممکن است شما وقت نداشته باشید اما مطمینا اولا همیشه وقت وجود دارد دوما اینکه اگر شما در حال حاضر به فکر رشد فرزندتان نباشید ممکن است زمان را از دست بدهید و دیگر زمانی به فکر بیفتید که بسیار دیر است. مثلا مشکلات فعلی کودکتان مثل اختلالات رفتاری از جمله پرخاشگری، عزت نفس پایین، اعتماد به نفس پایین و ... همه این‌ها در صورت اقدام به موقع خیلی راحت حل می‌شوند ولی در غیر اینصورت ... . گرونه، یعنی از هزینه ای که برای پوشاک فرزندمان می کنیم گرونتره.البته نقش پوشاک در آینده فرزندمان چیست؟ و نقش یک مهارت اساسی در زندگی فرزندمان چیست؟!
یکی از مهمترین مسائلی که در آموزش باید رعایت شود، بحث خانواده هاست. ما تنها فرزند را آموزش نمی دهیم. و باورمان بر این استوار است که اگر شما می خواهید فرزندتان آموزش ببیند باید خودتان هم یاد بگیرید چطور رفتار کنید و حمایت های لازم را انجام دهید تا فرزندتان به توانمندی هایش رنگ و بو ببخشد و آینده خود را تضمین کند.
ما برای این دوره بسیار سخت گیر هستیم. سختگیری ما از حهت نتیجه گیری مطلوب و مناسب است. پس هم این دوره را کمتر برگزار می کنیم و هم تعداد کمی جذب می کنیم و این هم منطقی بنظر می رسد. شرایط دوره و تعداد شرکت کنندگان محدود است و پیشنهاد جدی ما برای افرادی است که به دنبال شناخت صحیح مسیر موفقیت فرزندانشان هستند است. بنابراین اگر هنوز این موضوع به اندازه کافی برای شما پررنگ نیست و یا شرایطتان به گونه‌ای است که هنوز احساس می‌کنید این دوره برای فرزندان شما ضروری نیست، اکیداً آن را توصیه نمی‌کنم.
ما در طول دوره فرزندان شما را به بهترین نحو و از طریق تمام رسانه ها و ابزارهای آموزشی مثل؛ فیلم،سرگرمی،بازی،داستان و … آموزش می دهیم. اما نکته ای که بسیار مهم است آنست که شما رفتار مناسب با این تغییرات را یاد بگیرید. به همین خاطر یک یا دو جلسه از ده جلسه به والدین اختصاص دارد تا رفتار متناسب را بیاموزند. روش‌های منحصر به فرد این دوره را در هیچ دوره دیگری نخواهید یافت. همه موارد دوره طی 6 سال پژوهش به صورت عملی تست شده اند و شما نیاز به آزمون و خطا ندارید بلکه به راحت ترین روش ممکن محتوا در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید آن ها را به کار بگیرید.
سید سعید طباطبایی مدرس این دوره میگوید:من بیش از 6 سال است که در زمینه خلاقیت و نوآوری به مطالعه می‌پردازم و از آنجا که رشته تحصیلی من به طور کامل نیاز های مرا در این زمینه برآورده نکرد، بصورت میدانی و با در عرصه نوآوری تلاش کردن، بسیاری از چالش‌ها و مشکلات را درک و حل کردم و می دانم دقیقا مخاطب چگونه می‌تواند نوآوری را یاد بگیرد و چه مشکلاتی بر سر راهشان وجود دارد. پس محتوا را به گونه ای آموزش می‌دهم که در کمترین زمان ممکن، جدیدترین روش‌ها و تکنیک‌های نوآوری را یاد بگیرید و بلافاصله بتوانید آن را به کار بگیرید و نوآور (مخترع و مبتکر) شوید.برای طراحی تمامی دوره‌ها و کارگاه‌ها، تمام مطالب موجود و مهم در جهان به زبان انگلیسی و محتواهای فارسی را مورد بررسی قرار دادم و متوجه شدم همه دارای خلاقیت هستند و تنها تفاوت انسان‌هایی که غیرخلاق شناخته می شوند بی هدفی و عدم یادگیری روش پیاده سازی و نظم‌دهی به افکار است که در همه جای دنیا شایع است و البته در بعضی از کشورها ( مثل ایران) این آمار به شدت زیاد است.پس تصمیم گرفتم با بهره گیری از تجربیات بهترین اساتید بین المللی نوآوری در دنیا و تجربیات شخصی خودم تمام دوره‌های مجموعه را طراحی کنم.مطالب با زبانی بسیار ساده و کاربردی بیان شده است و فقط کافیست شما بخواهید به کارگیری نوآوری را از همین امروز شروع کنید و به قدرت عظیم نوآوری دست پیدا کنید. بیشتر آموزش‌هایی که در این دوره‌ها آموزش داده می‌شود به صورت بازی و فعالیت‌هایی است که کودکان و نوجوانان بتوانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند که حتی این کار را یعنی ارایه بازی و معرفی بازی‌ها را در برنامه‌های صدا و سیما توسط بنیان‌گذار روش؛ اجرا شده است و نتایج خوبی هم داشته است.
مشکل شما: ممکن است در فرزندی کشیده باشید و بخواهید که فرزندان سختی ها را درک نکنند و سعی می کنید بهترین شرایط را برای آن ها فراهم کنید، یا اینکه می دانید که فرزندانتان نباید اینگونه تربیت شود اما راهکار مناسبی ندارید و سعی می کنید او را یک مهندس یا پزشک و … که به نظر جامعه صحیح است تربیت کنید. راه حل ما: با شرکت در این دوره فرزندان می آموزند که همیشه برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد. می آموزند که با محدودیت ها و مشکلات چطور رفتار کنند و از آن ها نتیجه مطلوب خود را کسب کنند و در مسیر به توانمندی های خود نیز پی ببرند. در روش تربیتی امروز همه خانواده ها همه چیز را سعی می کنند برای فرزندانشان فراهم کنند. اما این کار به نظر من منجر به این می شود که فرزندان شما هیچ وقت توانمندی هایشان را کشف نکنند و اگر حتی به رشته های خوب رسیدند نتوانند مسیولیت های خود را با موفقیت انجام دهند و در نتیجه سرخورده می شوند. و همه اینها باز می گردد به اینکه شما نتوانستید در بهترین مسیر او را هدایت کنید. چرا که مسیر انتخابی شما برای اون توانمندی های او را در نظر نگرفته است.
به دلیل اطمینان از کارایی این دوره و هم‌چنین نتایج و بازخورهای دریافت شده از سوی مخاطبین این دوره گارانتی ۲۰۰ درصد دارد. به این معنا که اگر شما در پایان دوره به نتایج گفته شده دست پیدا نکردید، دو برابر مبلغ پرداختی دوره را از ما دریافت خواهید کرد. هم‌چنین این موضوع در ابتدای برگزاری دوره آموزشی قراردادی ما بین شرکت کنندگان و مدیر مجموعه راه نبوغ انعقاد می‌گردد.
در خلوت خودتان این سوالات را از خودتان بپرسید: اگر اعتماد به نفس بیشتری داشتم، چی میشد؟ اگر در جامعه حرفی برای گفتن داشتم الان کجا بودم؟ اگر میتونسم بهتر مسایلو تحلیل کنم و راه حل های بهتری پیدا کنم، الان چه جایگاهی داشتم؟ چرا وقتی کوچکتر بودم، کسی بهم نگفت داشتن خلاقیت اینقدر مهمه و میتونه مسیر زندگیمو عوض کنه؟ چرا انقدر همه درگیر زندگی روزمره شدن و چرا شدن؟ من چه کاری میتونم برای فرزندم انجام بدم که اینطور نباشه و این روندو طی نکنه؟ اگر این سوالات در ذهن شما هم هست، مطمئنا این دوره برای فرزند شما بسیار مفید است و کمک بزرگی برای او به شمار می رود….
خیلی از والدین نگران این هستند که فرزندشان زمان زیادی را صرف کار با تبلت و تلفن هوشمندش می کند، گاهی اوقات جمله هایی مثل:اینقدر از تبلت استفاده نکن، به درس و مشقت برس و دسته ایی از این موارد تسکین بخش این نگرانی می شود. اما این طرز برخورد اصلا درست نیست. چرا که من بر این باورم که اگر شما میخواهید کاری که بد است انجام نشود باید ابزاری جایگزین برای او ایجاد کنید نه اینکه فقط بگویید نکن. کاری که امروزه رایج شده است. ولی باید به فکر راههایی مهیج و جایگزین بود که فرزندمان با مهارتهای ضروری هم آشنا شود.یکی از بهترین جایگزین ها برای این نگرانی حضور فرزندمان در چنین دوره ایی است.

نظرات شرکت کنندگان


ثبت نام در دوره

دوره کتابسازی کودک و نوجوان زمان آغاز دوره : 01/06/1398 سانس ها : 16:00 مدرسین : 1 | قیمت : 390000 تومان ظرفیت : 20 نفر
آدرس : اصفهان، اصفهان، خ بزرگمهر، خ هشت بهشت شرقی، خ لاهور، خ مفتح شرقی، دفتر راه نبوغ

درخواست مشاوره

نظرات کاربران

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد شوید. ورود
M
۱ سال قبل
سلام لطفا زمان دوره به پایان رسیده رو فعال کنید که بتونیم ثبت نام کنیم ممنون
پاسخ